x

Kontakt
Kariera

Po co czekać? Zaprojektuj swoją karierę i złóż CV do Apelli

Dlaczego warto u nas pracować?

Duży może więcej

Jesteśmy największą agencją reklamową typu full-service w Trójmieście. Pracuje u nas sztab ekspertów z wielu dziedzin. Mamy na koncie wiele realizacji. Wciąż się rozwijamy i potrzebujemy wszechstronnych specjalistów. Poznajmy się! 

Wyzwania

Jesteśmy pasjonatami swojego fachu. W naszym żargonie nie istnieje słowo „problem”. Lubimy wyzwania i nie boimy się ich podejmować. Jeśli w Twoim sercu również tli się zapał do tworzenia wyjątkowego świata reklamy, wyślij CV.

Społeczność Apelli

Nasi pracownicy mają możliwość skorzystania z kart sportowych oraz prywatnej opieki zdrowotnej. Mamy spotkania integracyjne, najlepszym przyznajemy premie, jeździmy na konferencje, warsztaty i szkolenia. W pracy czujemy się jak w domu. Ulubione miejsce spotkań to oczywiście kuchnia, w której przy ekspresie do kawy ekspresowo zmieniamy tematy, wymieniamy się kolejnymi pomysłami i planujemy kolejne wspólne wypady.

Warunki zatrudnienia

Jako jedna z niewielu agencji, oferujemy stabilne warunki zatrudnienia. Praca w Apelli może mieć charakter stacjonarny od 8:00 do 16:00 w naszym biurze w przepięknej Gdyni, ale równie chętnie podejmujemy pracę z freelancerami. Chcesz z nami współpracować? Aplikuj! 

Sprzęt

Każdy pracownik dostaje potrzebny do pracy sprzęt – telefon, laptop/komputer wraz z niezbędnym oprogramowaniem. Dla głodnych wiedzy mamy przygotowaną biblioteczkę z literaturą branżową. Chcesz do nas dołączyć?

Mama w pracy

Powrót do pracy po urlopie macierzyńskim może być dziecinnie prosty! Dbamy o kolejne pokolenia potencjalnych kreatorów słowa i obrazu ;-)

Kogo aktualnie szukamy

Copywriter

Chcesz dołączyć do naszego zespołu?

Nie znalazłeś/-aś ogłoszenia na interesujące Cię stanowisko? Wyślij nam swoje CV mimo wszystko!

Stale rozbudowujemy nasze zespoły projektowe. Być może, za dzień lub dwa, będziemy szukać kogoś takiego jak Ty? Bądź pierwszy! Daj nam znać o sobie już dziś!

 

Wyślij CV na adres: kariera@apella.com.pl

 

Do zobaczenia!

 

Administratorem danych osobowych jest Apella SA z siedzibą w Gdyni, ul. Legionów 126-128.

Dane osobowe zbierane są dla potrzeb aktualnie prowadzonych rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez kandydata wyraźnej i dobrowolnej zgody, także dla potrzeb przyszłych rekrutacji.

Osoba ubiegająca się o pracę w Apella SA ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji.

Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga wyraźnej zgody w postaci następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r. poz. 922 ze zm.)".

W przypadku chęci wzięcia udziału w przyszłych rekrutacjach prosimy o umieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r. poz. 922 ze zm.)".

 

Dokumenty złożone bez dołączenia ww. zgody (w przypadku dostarczenia danych osobowych innych niż wynikające z przepisów KP oraz przesłane dla potrzeb przyszłych rekrutacji) zostaną usunięte z serwera.

© 2017. Wszystkie prawa zastrzeżone

Apella S.A. zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonym przez Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku pod nr KRS 0000391928. Kapitał zakładowy w wysokości 23.986.600 zł opłacony w całości