Agencja: Apella S.A.
Creative Director: Kamila Fobke
Senior Creative/Copywriter: Ewelina Karczewska-Stasik
Art Director: Aleksander Drożdżewski, Rafał Fedusio
Key Account Manager: Adam Ochendal
Produkcja: Propeller Film
Data startu: listopad 2018

Więcej energii na to, co ważne

Spot wizerunkowy jest pierwszym, w którym pojawiają się nowe Brand Heroes marki Energa. Drużyna Energi to całe zastępy sympatycznych „cośków”, które ułatwiają nasze życie na co dzień. Głównymi bohaterami są dwa z nich. Pod opieką trzeciego „cośka” zawitały do nowego domu pełnego dobrej energii. A to dopiero początek ich przygód!

Każdy jest inny, ale razem tworzą wyjątkowo zgrane trio. Różnią się wyglądem i charakterem, jednak doskonale uzupełniają. Kim są? Gdzie ich spotkać? Wszędzie tam, gdzie energię dostarcza Energa!

W ramach kampanii powstał spot wizerunkowy 30’ i 15’, spot radiowy, materiały ATL, BTL. Pełniliśmy nadzór kreatywny nad całością projektu. Prace nad wykreowaniem postaci trwały kilka miesięcy, a zaangażowany w to zespół składał się z kilkunastu osób. Nad konceptem Brand Heroes, ich charakterystyką, usposobieniem, rodzajem relacji panującej między nimi i odbiorcami zespół kreatywny Apella pracował wspólnie z zespołem marketingowym Energa. Modele postaci stworzył dom produkcyjny Propeller Film.

Energa

Więcej energii na to, co ważne - spot wideo